Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola - Zeneiskola

Áprily Iskoláért Alapítvány

Tisztelt Szülők, kedves Tanítványaink!

Az Áprily Iskoláért (közhasznú) Alapítvány több éve támogatja a Visegrádi Áprily Lajos Alapfokú Művészeti Iskolát (zeneiskola) céljai elérésében. A szülői és egyéb támogatásoknak köszönhetően nagyszerű dolgokat sikerült megvalósítanunk, amelyek közvetlenül vagy közvetve növendékeink érdekeit szolgálják.

Ilyenek:

• Eszközfejlesztés és karbantartás (számtalan hangszert vásárolt és újíttatott fel az alapítvány
  • nyomtató, szaxofon fúvókák, tenorkürt, fuvola - valamint rendszeresen végeztet javíttatásokat, zongorahangolásokat.
  • Zenei események, versenyek, tehetséges növendékek, együttesek, csoportok támogatása és jutalmazása. Szeretnénk ha iskolánk tehetséggondozó munkája nagyobb hangsúlyt kapna. Célunk, hogy növendékeink a régión és azon túl is megmutathassák tudásukat.

2022/2023-as tanévtől szeretnénk bevezetni minden tanszakon „ A tanszak legjobb növendéke” díjat.

A nevezési díjak , az utazás költségeihez és a jutalmakhoz az alapítvány támogatást nyújt.

• hangversenyek, koncertsorozatok, továbbképzések szervezése (Zene Világnapja koncert, Fuvola-gitár szakmai nap és hangverseny)
  • pályázatíró tevékenység

KÖSZÖNJÜK!

Kérjük, hogy  támogassa munkánkat, zeneiskolánkat!

( A közleményben kérjük jelezze: zeneiskola célzott támogatás)

Áprily Iskoláért Alapítvány
Adószám: 18224764-1-13

Köszönjük a támogatást!